


2 193 ₴
Показати оптові ціниArdero AL5000-2ARD AMBER 72W RGB стельовий світлодіодний світильник із пультом керування підійде для будь-яких приміщень.
Створює яскраве рівне освітлення на площі до 20 квадратних метрів.
Дає заощадити до 85% електроенергії , порівнюючи зі звичайними люстрами.
Є режим нічника.
За допомогою пульта можна регулювати яскравість освітлення и колірну температуру.
Основною особливістю є наявність двох режимів світла - біле світіння і RGB — світіння. RGB — світіння має режими вибору одного з трьох кольорів світіння, або постійного зміни 7 кольорів по "кругу".
Функція пам'яті дає змогу запрограмувати світильник, щоб він самостійно вимкнувся через 0.5 години або за 1 годину.
Основні характеристики:
| Тип світильника | накладний |
| Потужність | 72W |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Колір світіння | 2700-6500К+RGB |
| Світловий потік | 300-4900 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина: | 500 мм |
| Висота | 85 мм |
| ширина | 500 мм |
Також є й інші моделі накладних світлодіодних світильників і люстр із пультом керування : https://svetotechnika.com.ua/g42019345-svetodiodnye-svetilniki-pultom

Ченемо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Джерело світла | LED module |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал, Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 4900 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Сталь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна температура | 6500K |
| Потужність | 60 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1800 г |
| Висота | 8.5 см |
| Діаметр | 50 см |
| Висота мм | 78 |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 Градуси С |
| Мінімальна робоча температура | -10 Градуси С |
| діаметр мм. | 490 |
| Основні | |
| Напруга | 220 |