


3 316 ₴
Показати оптові ціни Люстра із шістьма скляними графітовими плафонами у витонченому чорному корпусе виготовлена з металу.
Підходить для розміщення у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, дитячої.
В люстрі встановлені плафоны з цоколем Е27 ці лампочки можна поміняти самостійно. Довжина люстри 66 см. Ширина 66 см. Максимальна висота підвісу 55 см.
Світлова температура і потужність світла залежить від Ваших смаків під час вибору певної моделі лампочки.
Монтаж плафонів забезпечує пружинний механізм із трьох пружин, загальне встановлення легка і надійна за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

| Довжина: | 66 см |
| Ширина | 66 см |
| Колір основи | чорний |
| Максимальна висота підвісу | 55 см |
| Мінімальна висота підвісу | 20см |
| Колір плафона | графіт прозорий |
| Цоколь | Е27 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 6 |
| Вага | 2,5кг |
| Розмір паковання | 47х31х27 см |
|
Практична, зручна, проста в монтажі. |
|
|
Завдяки оригінальному дизайну модель стане прикрасою будь-якого інтер'єру. |
|
| Приємне для очей світло | |
|
Стандартний патрон Е27 дає змогу вибрати будь-який тип лампи |
Світлодіодні лампи для люстри: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy
Подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий, Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2500 г |
| Діаметр | 66 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 66 см |
| Ширина | 66 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 12 см |