





3 415 ₴
Показати оптові ціниЦя стельова люстра ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Її купити можна й у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій, кафе, ресторан... Підійде для низьких і високих стель, оскільки є можливість регулювати висоту. Усередині вбудована діодна стрічка. Стрічку окантовують скляні висячі підвіски. Люстра виготовлена з якісного металу, підвіски-скло.
| Висота люстри, см: |
130 максималка-може регулюватися |
| Висота корпусу, см: | 20 |
| Діаметр/довжина, см: | 50 |
| Матеріал плафона: | Стекло |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Колір плафона: | Прозорий |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Кількість джерел світла: | 7 |
| Потужність, Вт (макс): | 7 ват = 70 ват в перерахунку |
| Тип патрона: | G9 |
| Пульт д/у: | Немає |
| Нічна підсвітка | Немає |
| Виробник: | Китай |
Ми маємо й інші моделі люстр:
Замовити: Люстра стельова підвісна LED 22W 2900K скло+хром 30х30см

Ченемо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 2900K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 20 см |
| Діаметр | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |