
582 ₴
Показати оптові ціниFeron DE1727 LED 7W 5000K білий настільний світильник
Мережевий шнур 1,2 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 350 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Габаритні розміри, мм | 400*160*170 |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 230V |
| Споживана потужність (W) | 7 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік, lm | 350 |
| Колірна температура K | 5000 |