


863 ₴
Показати оптові ціниARDERO DE1736 LED 9W білий настільний світильник
| Тип | настільна лампа |
| стан | новое |
| матеріал плафона | Матовий акриловий полімер |
| матеріал каркаса | Пластик |
| колір |
білий |
| вимикач | на корпусе |
| напруга | 220-240 В |
| виробник | ARDERO |
| країна виробник | Китай |
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші настільні лампи:
https:/svetotechnika.com.ua/g23397229-nastolnye-lampy
Замовити
ARDERO DE1736 LED 9W білий настільний світильник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 550 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 620 г |
| Висота | 440 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 230V |
| Споживана потужність (W) | 16 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік, lm | 750 |