
1 494 ₴
Показати оптові ціниFeron DE1731 LED 8W 3000+4000+6000K цвет серебро настольный светильник
Сетевой шнур 1,5 м, DC 12V адаптер
Пройдя по ссылке можно посмотреть другие аналогичные светильники: https://svetotechnika.com.ua/g23397229-nastolnye-lampy
Заказать Feron DE1731 LED 8W 3000+4000+6000K цвет серебро настольный светильник, можно двумя способами:
Позвонить по телефону +3805654537 и оставить заказ в устной форме
|
1 |
Оформление заявки на сайте или в телефонном режиме. |
|
2 |
Согласование всех тонкостей с менеджером магазина. |
|
3 |
Предоплата на карту банка или наличными при самовывозе. |
|
4 |
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 480 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 4500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 380 мм |
| Діаметр | 186 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Габаритні розміри, мм | 288*186*380 |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 230V |
| Споживана потужність (W) | 8 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік, lm | 480 |