








1 186 ₴
чудова родзинка у Вашому інтер'єрі



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Numina |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | білий і чорний |