






3 375 ₴
Показати оптові ціниЛампа - лупа вдала модель у поєднанні настільної установки і кріплення на струбцині. Завдяки такому поєднанню Лампа - лупа займає зовсім не багато місця і володіє відмінною рухливістю.
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 700 Лм |
| Кратність збільшення | 1,75 разів |
| Сила лінзи | 3 Діоптрій |
Застосовується:
Для роботи з дрібними деталями в радоиотехнической та ювелірної галузі
Переваги:
! Збільшення лінзи в 1,75 разів
! Вбудована кільцева без тіньова підсвічування
! Фіксація на будь-якій плоскій поверхні
! Рівномірне світло без мерехтіння( що дуже важливо для очей майстра)
! Рухома струбцина
! Впевнене кріплення, що дозволить лампі нікуди з'їжджати
! Надійна фіксація лампи
Всім, кому необхідна робота з дрібними деталями, можуть придбати Лампу - лупу на струбцині 3D 127мм 1.74 X 9W 6500K DELUX TF 150 Біла у нашому інтернет магазині з доставкою по всій Україні
Якщо у Вас залишилися питання, будь ласка, телефонуйте, постараємося максимально проінформувати Вас!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.21 кг |
| Висота | 1149 мм |
| Діаметр | 127 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Колір | Лампа лупа |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга | 220 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |