




585 ₴
Настільна світлодіодна лампа для школярів Delux TF-310 5W 4100K
| Тип | настільна лампа |
| стан | нове |
| матеріал плафона | Матовий акриловий полімер |
| матеріал каркасу | Пластик |
| колір | зелений |
| вимикач | на корпусі |
| напруга | 220-240 В |
| виробник | Feron |
| країна виробник | Китай |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші настільні лампи:
https://svetotechnika.com.ua/g23397229-nastolnye-lampy
Замовити світлодіодна лампа Настільна для школярів Delux TF-310 5W 4100K
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Зелений |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 330 |
| Довжина | 270 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |