








590 ₴
Показати оптові ціниЛампа для знезараження приміщення 15 ватт
В умовах сьогодення, коли доводиться враховувати дію COVID-19, предающийся в тому числі і повітряно-крапельним шляхом, в комплексі заходів боротьби як один з елементів протидії шкідливим бактеріям можна запропонувати бактерицидну лампу.
Бактерицидна лампа електрична газорозрядна лампа з колбою зі спеціального скла забезпечує спектр м'якого ультрафіолетового випромінювання довжиною хвилі 253,7 нм.
Якщо довіряти джерелам в соціальних мережах, європейські вчені вважають, що ультрафіолетове випромінювання сонячного спектру швидко і ефективно знищує коронавірус і тому може активно використовуватись у боротьбі з COVID-19.
Пропоновані бактерицидні лампи використовуються для знезараження повітря і поверхонь в приміщеннях. Повітря кімнати, всі меблі і предмети в ній піддаються впливу ультрафіолету. Мікроби і бактерії, а так само хвороботворні віруси знищуються, повітря стає безпечним для мешканців будинку.
Для тих хто любить подорожувати, зупиняючись , наприклад в номері готелі або це просто приватний будиночок на березі моря, це просто незамінна річ.
Після роботи лампи йдуть всі сторонні запахи, приміщення стає обеззараженным і безпечним для проживання.
Можна залишити включену лампу, а тим часом прогулятися на берег моря або ліс.
Прийшовши в приміщення ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОВІТРИТИ!!!
При роботі з лампою слід дотримуватися запобіжних заходів:
! не перебувати в приміщенні де працює лампа
! у приміщенні не повинні нахотисья тварини та квіти
! берегти очі від можливості опіку рогівки
! Ні на секунду не піддавати рогівку очей випромінювання
! На шкіру вплив світіння лампи так само діє негативно
! Послеработы лампи потрібно провітрювати приміщення не менше 15 хвилин
Характеристики
Основні
Країна виробник Китай
Тип опромінювача Відкритого типу
Кількість бактерицидних ламп 1.0 (шт)
Потужність 15 Вт лампи
Рекомендована площа приміщення 30.0-35.0 (куб. м)
Середня тривалість роботи лампи 8000.0 (годину)
Продуктивність 30.0-35.0 (куб. м/год)
Ступінь знезараження повітря 99 %
Кріплення Підлогове,настінне
Таймер Немає
Споживана потужність 15 Вт
Напруга живлення 220 В
Частота струму 220 (Гц)
Стан Новий
Габаритні розміри
Довжина 623.0 (мм)
Ширина 62.0 (мм)
Висота 48.0 (мм)
Користувальницькі характеристики
Бактерицидна лампа
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші бактерицидні лампи:
https://svetotechnika.com.ua/g23397229-nastolnye-lampy
Замовити Бактерицидний ультрафіолетовий кварцовий світильник 15 ват
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Кріплення | Універсальне |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Продуктивність | 30 куб.м/год |
| Рекомендована площа приміщення | 30 куб. м |
| Стан | Новий |
| Середня тривалість роботи лампи | 8000 годин |
| Ступінь знезараження повітря | 99 % |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Частота струму | 220 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 623 мм |
| Ширина | 62 мм |