







338 ₴
Показати оптові ціниПодивитися інші бар'єри:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g114277228-rele-napryazheniya
Корпус Реле напруги для холодильника (бар'єр без заземлення) 10А виготовлений з якісного екологічного пластику. Бар'єр допоможе захистити вашу техніку від раптових стрибків напруги. До того ж у 70% випадків техніка виходить з ладу при різкому (неправильному відключенні. У бар'єрі є функція відкладеного запуску, бар'єр перед запуском аналізує мережу 5 хвилин і потім запускається.

|
Номінальна напруга мережі Гістерезис порогів вимкнення Потужність споживана бар'єром Час спрацьовування у разі вимкнення Затримка під час увімкнення |
220 В 7В 2 Вт не більш ніж 80 мсек 5 хвилин |
| Максимальна напруга мережі | 500 В |
| Максимальна потужність навантаження | 2200 Вт |
| нижній встановлюваний поріг вимкнення | 165В |
|
нижній встановлюваний поріг вимкнення |
250 В |


Ми на лінії з 9-00 до 18-00
|
1 |
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2 |
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3 |
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4 |
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dalas |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Термін служби | 5 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 2 |
| Максимальний струм | 10 А |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 3500 W |
| Ступінь захисту | IP20 |