



230 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Точна відповідність розмірам. Діодна плата ідеально вписалася у посадкове місце 50 см та прикріпилася до корпусу світильника на двосторонньому скотчі. Комплектація. У наборі є все необхідне: сам світлодіодний модуль із драйвером (блоком живлення), кріплення (дуже зручно, якщо світильник на двосторонньому скотчі). Світить дійсно на 28 Вт, яскраво та рівномірно. Колір світіння (температура) яскравий білий 6000К.
Основні характеристики:
| кількість лінійок в комплекті | 4 |
| ступінь захисту | IP20 |
| тип світлодіода (smd) | 2835 |
| колір світіння | білий |
| напруга | 220 |
| споживана потужність | 28W/m |
| кількість світлодіодів | 144/m шт. |
| довжина | 50 см |
| ширина | 8 см |
У продажу є інші види світлодіодних лінійок:
https://svetotechnika.com.ua/g85176662-svetodiodnye-linejki
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
Замовити комплект світлодіодних лінійок Motoko MTK-2835W 28W для заміни растрових світильниках 60 на 60см:

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість світлодіодів | 144 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 28 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Білий |
| Габарити | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 80 мм |