








187 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодний светильник Feron є аналогом світильників типу downlight.
Інші потужності даного світильника можна подивитися тут:https://svetotechnika.com.ua/g5194534-svetodiodnye-vreznye-paneli
Інші види світильників можна подивитися тут: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Підходить для будь-якого приміщення, де потрібно багато світла.
Світлодіоди розташовані всередині світильника, а не по його периметру.
Завдяки чому даний світильник світло не краде, а видає близько 70 ват лампи розжарення.
Використання світлодіодного светильника дозволяє секономить 90% електроенергії, у порівнянні зі світильниками
у яких використовуються лампи розжарювання, більше 50%, порівняно з тими, в яких використовуються енергозберігаючі лампи.
| тип світильника | вбудовуваний |
| кількість світлодіодів | 10LED |
| матеріал корпусу | алюміній |
| матеріал розсіювача | матовий акриловий полімер |
| колір корпусу | білий |
| драйвер | в комплекті |
| напруга | 230V |
| потужність | 5W |
| світловий потік | 400Lm |
| колірна температура | 4000K нейтральний білий |
| розмір |
93(зовнішній діаметр)*28(висота) мм |
| ступінь захисту | IP20 |
| вбудовуваний розмір | 68 mm |
| гарантія | 12 мес. |
Имеет значительный ресурс работы, благодаря использованию передовых технологий производства,
современных материалов и комплектующих.
Это экологичный светильник - в нем отсутствуют инфракрасные и УФ излучения.
Светильник включается мгновенно и обеспечивает равномерное, яркое, стабильное свечение без мерцаний и бликов.
Это создает комфортные условия как для работы, так и для отдыха.
Светильник очень простой в подключении и монтаже.
Светодиодные светильники TM Feron - это современный надежный продукт высокого качества для освещения жилых,
адміністративно-офісних, торговельних, громадських і інших приміщень.
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші аналогічні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Замовити Feron AL777 5W 4000К точковий світлодіодний світильник панель (корпус білий)

| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 400 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Форма | Кругла |
| Висота мм | 28 |
| Напруга | 230 |
| Кількість світлодіодів | 10 |
| Максимальна колірна температура | 4000 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 30 |
| Вбудовуваний розмір мм. | 68 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Діаметр | 93 мм |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр врізного отвору | 68 мм |
| Вага | 100 г |
| Користувацькі характеристики | |
| діаметр мм. | 93 |
| Споживана потужність (W) | 5 |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |