
202 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Мережевий фільтр-подовжувач "Svittex" 3 гнізда 1.8 метри 10А 220В (перетин дроту 3*0,75мм2)
Призначений для використання в електричній мережі 220-250 Вольт з максимальною сумарною потужністю навантаження 2,2 кВт.
Забезпечений заземлюючим контактом і запобіжник для захисту від перевантаження мережі.
Розетка розрахована на вилки "російського стандарту і "євро".
Кнопка зі світловою сигналізацією дозволяє візуально контролювати стан мережевого фільтра.
Є вушко з отвором для розміщення на кронштейнах.
| виробник | Svittex |
| напруга | 220-250 V |
| номінальний струм | 10А |
| переріз жил | 0.75 кв. мм |
| потужність | 2200W |
| тип вилки | євро |
| тип розетки | F (євро) |
| кількість розеток | 3 |
https://svetotechnika.com.ua/g98937494-setevye-filtry

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVITTEX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр-подовжувач |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Вимикач | Так |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вихідна розетка | Євро |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Перетин жил | 0.75 кв.мм |
| Намотування на рамку | Ні |
| Спосіб намотування кабелю подовжувача | Ручна |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захисна кришка | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність навантаження | 1800 Вт |