


6 498 ₴
Показати оптові ціниСучасна люстра в стилі лофт на 45 плафонів.
Модель стильно впишеться в будь-який вишуканий інтер'єр.
У люстрі застосовуються лампочки з цоколем G4
| загальна висота люстри з ланцюгом |
70-140 см (регулюється) |
| кріплення | монтажна планка |
| діаметр | 90 см |
| корпус |
метал |
| колір корпусу | чорний |
|
плафон кількість плафонів |
скло матове біле 45 штук під патрон G4 |
| діаметр монтажної планки | 15 см |
| лампочки в комплекті | 4000 К 1.5w |
|
цоколь |
G4 |
За посиланням можна подивитися лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540041-lampyferong4
За посиланням можна подивитися люстри:https:/svetotechnika.com.ua/g82980597-lyustry-loftmodern
У комплекті з цією люстрою можна придбати бра
https:/svetotechnika.com.ua/p506508878-bra-vetka-chernoe.html


Наші переваги:
! вигідні ціни для гуртових клієнтів
! великий вибір продукції (частина товару поки що не представлена в інтернет-магазині)
! якісний товар
! надсилання товару всією Україною будь-яким зручним для Вас перевезенням
! консультація та підбору та під'єднанню продукції за Вашими побажаннями
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 45 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 1.5 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G4 |
| Форма | Пелюстки |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 90 см |
| Діаметр стельової чаші | 110 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 90 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 140 см |
| Мінімальна висота підвісу | 70 см |
| Розмір плафона | 9 см |