
855 ₴
Показати оптові ціни
Світлодіодні стрічки працюють від постійного струму (12V) і не можуть підключатися до побутової електромережі. Для цього їм потрібен блок живлення, який буде перетворювати змінний струм у постійний. Даний блок живлення є негерметичним (клас ip20) і призначений для використання в приміщеннях з мінімальним рівнем вологості та відсутністю ризику потрапляння вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 8.3 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Мінімальна вихідна потужність | 100 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Максимальна температура зберігання | 30 град. |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Побутової |
| Вид трансформатора | понижуючий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 49 мм |