
405 ₴
Показати оптові ціни
Стельовий поворотний точковий світильник LNV GU10— прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру.
Може використовуватися для інтер'єрного підсвічування житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів та ін. Завдяки поворотному механізму, його можна використовувати як основне джерело світла, так і для підсвічування (світло спрямовувати точково на певний об'єкт або створити основне освітлення, спрямувавши промені один за одним). Корпус виготовлений з алюмінію, завдяки чому він вирізняється міцністю й не схильний до корозії.
Вставка з матового акілу створює ефект декоративної підсвітки.
|
За зовнішнім виглядом являє собою цілісну конструкцію без проміжків, оскільки спеціальне знімне кільце перекриває контури лампи. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і підходить для всіх типів стель (гіпсових, натяжних, пластикових та інших). |
|
|
Обладнаний патроном GU10, що дає змогу підібрати необхідну яскравість лампи та температуру світіння. |
|
|
Доповнений клемником для швидкого під'єднання до електромережі та захисним заземлювальним контактом. |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
| Тип світильника | Точковий, Поворотний |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Тип лампи | Mr 16 |
| Тип цоколя | Gu 10 |
| Напруга мережі | 230 V |
| Колір корпусу | чорний |
| Виробник | Китайча |
| Країна виробника | Китай |
| Габарити | 80*100 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye
До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 50 Вт |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 185~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Галогенна, Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення | накладної стельовий поворотний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Гладка |