
378 ₴
Показати оптові ціниСтельовий поворотний точковий світильник-циліндр LNV 7W — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для інтер'єрної підсвітки торгових і адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів, виставкових залів, а також у домашньому інтер'єрі.
Дозволяє зекономити 90% електроенергії, в порівнянні з лампами розжарювання, та до 40% в порівнянні з енергозберігаючими лампами.
Корпус світильника виконаний з алюмінію, завдяки чому він відрізняється міцністю та стійкий до корозії.
Кріпиться на саморізи, підходить до всіх видів стель.
|
обрамлення з матового акрилового полімеру створює ефект м'якого декоративного світіння. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи світильника (до 50 000 годин). |
|
|
Є екологічно безпечним, тому що в ньому відсутні інфрачервоне та УФ-випромінювання. |
|
|
Миттєво вмикається та забезпечує рівномірне стабільне світіння без відблисків і мерехтінь. |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на оптові закупівлі. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Кілька зручних способів оплати замовлення. |
| тип світильника | накладний |
| матеріал каркасу | алюміній |
| світловий потік | 380Lm |
| колір світіння | нейтральний білий (4000К) |
| робоча напруга | 170-265 V |
| колір корпусу | білий |
| виробник | Китайча |
| країна виробника | Китай |
| габарити | 60*100 мм |
| ступінь захисту | IP20 |
| ресурс роботи | 50 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати даний світильник по максимально низькій ціні — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подвитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Світловий потік | 270 лм |
| Світловіддача | 38 лм/Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |