


198 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
|
Світлодіоди розташовані всередині світильника, що не скрасжує світло, а видає до 100 ватів лампи накала. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи світильника. |
|
|
Є екологічно безпечним, оскільки в ньому немає інфрачервоних та УФ-випромінювань. |
|
|
Миттєво вмикається й забезпечує рівномірне стабільне світіння без відблисків і мерехтіння. |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
| тип світильника |
накладний |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| світлодіоди | COB 1LED |
| світловий потік | 900Lm |
| колір світіння | нейтральний білий (4000К) |
| Напруга мережі | 230 V |
| Колір корпусу | білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробника | Китай |
| Габарити | 75*55 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 720 лм |
| Світловіддача | 72 лм/Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення | накладної стельовий поворотний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | лінза |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Гладка |