


Відправка з 15 квітня 20261 751 ₴
Показати оптові ціниСтельова люстра в сучасному стилі. Підійде для приміщень із низькими та середніми стелями: у вітальню, спальню, кабінет, передпокій, кухню, кафе.
Кріпиться до стелі за допомогою монтажної планки.

|
Практична, зручна, проста в монтажі. |
|
|
Завдяки оригінальному дизайну модель стане прикрасою будь-якого інтер'єру. |
|
|
Плафони з кольорового скла дають м'яке приємне для очей світіння. Плафон відкритий, його не потрібно знімати, щоб замінити лампочку. |
|
|
Стандартний патрон Е27 дає змогу вибрати будь-який тип лампи (світлодіодна, розжарювання, філамент), а також необхідну потужність і колір світіння. |
| виробник | Китай |
| кількість джерел світла | 4 |
| тип патрона | Е27 |
| Розмір плафона | 13 см |
| матеріал корпусу | білий — хром |
| матеріал плафона | скло чайного кольору |
| Максимальна висота підвісу | 40см |
| Мінімальна висота підвісу | 30см |
| висота люстри | 34 см |
| ширина люстри | 37 см |
| діаметр люстри | 75 см |
| Розмір паковання | 30х30х30 см |
Комплект:
3 гілочки
6 плафонів
1 основа
1 пакет із паличкою
Порядок збирання:
1)К круглій основі прикручуються гілочки
2) з'єднуються дроти від гілочок із сірим двожильним дротом, який має бути в комплекті
3) приєднується палички та чашка з кріпильною планкою до стелі
4) сріблястий дріт просвічується через паличку трубочку в чашку
5) основа закривається і скріплюється круглою білою кулькою з гайкою всередині
Світлодіодні лампи для люстри: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy
Подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 75 см |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 35 см |