



1 575 ₴
Показати оптові ціниBiom SML-R18 50W стельовий світлодіодний світильник із пультом керування підійде для будь-яких приміщень.
Створює яскраве рівне освітлення на площі до 15 квадратних метрів.
Дає заощадити до 85% електроенергії , порівнюючи зі звичайними люстрами.
Є режим нічника.
За допомогою пульта можна регулювати яскравість освітлення и колірну температуру.
Функція пам'яті дає змогу запрограмувати світильник, щоб він самостійно вимкнувся через 0.5 години.
Основні характеристики:
| Тип світильника | накладний |
| Потужність | 50W |
| Ресурс роботи | 40000 годин |
| Колір світіння | 3000-6000 К |
| Світловий потік | 300-3800 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина: | 480 мм |
| Висота | 75 мм |
| ширина | 480 мм |
Також є й інші моделі накладних світлодіодних світильників і люстр із пультом керування : https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Одягаємо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 75 см |
| Діаметр | 380 см |