









1 103 ₴
Показати оптові ціни
Світлодіодний настільний світильник із підвищеною яскравістю 1000 Лм. Модель із сучасним лаконічним дизайном ідеально підійде для інтер'єру офісу або домашнього кабінету або робочої зони.
На основі світильника розташовані тримач для телефона та кнопка керування рівнями яскравості та температури світіння — завдяки цьому світильник можна використовувати для навчання, роботи та відпочинку.
Зміна яскравості та колірної температури світіння.
Плавне регулювання яскравості дає змогу настроїти світильник під власні переваги в роботі та на відпочинку.
Світильник виготовлений із якісного міцного пластику, який не псується й не змінює колір упродовж користування.
Він забезпечує комфортне, якісне, екологічне й безпечне для очей освітлення без пульсації й мерехтіння.
Коефіцієнт передавання кольору Ra> 80, що дає змогу сприймати кольори освітлювальних предметів максимально наближеними до природних.
Ресурс роботи 25 000 годин.
| Потужність | 16W |
| Напруга живлення | 230в |
| Тип світильника | настільний |
| Світловий потік | 1000Lm |
| Корельована колірна температура | 2700-6500К |
| Термін експлуатації | 25000ч |
| Лампа | LED |
| Кольоропередавання | >=80Ra |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Колір корпусу | сірий |
| Світіння | регульоване |
| Розмір | 180х138х400 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
Замовити: Світлодіодну настільну лампу — світильник Ardero DE1735 LED 16W 2700-6500K 1000Lm сірий
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 500 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |