



3 326 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний настінний світильник у сучасному стилі. Може використовуватися для освітлення передпокою, кухні, кімнати, офісу, кафе, гоcтиниці тощо.
Має приємне для очей світіння без шкідливої пульсації.
Надійний вбудований драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильника.
| Довжина: | 40см |
| Ширина | 20см |
| Колір корпусу | золото |
| Відступ від стіни | 10см |
| Вага | 0,6кг |
| Цоколь лапи | E14 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 2 |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |