



2 189 ₴
Показати оптові ціниБра виготовлене з металу в кольорі латунь, зі світними трубочками прозорого кольору. Розраховано на застосування двох стандартних світлодіодних ламп із цоколем E14. Бра чудово підійде для встановлення у вітальні, передпокою, коридорі та спальні в стилі модерн. Освітлює площа від 7 до 9 кв. метрів. Довжина: 55 см. Монтаж накладний. Світлова температура та потужність світильника залежить від використовуваної лампи. Кріпитися на монтажну планку 16 см.

| Довжина: | 55 см |
| Ширина | 22 см |
| Колір корпусу | латунь |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Вага | 1кг |
| Розмір основи | 16 см x 10 см x 2 см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 16см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 2 |
| Цоколь | E14 |
| Розмір коробки | 61х25х15см |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 550 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 220 мм |