






2 223 ₴
Показати оптові ціниЯк планета в космосі самобутня модель бра з білим матовим плафоном, який розмістився на чорному корпусі з латунною фурнітурою.

| Колір корпусу | чорний |
| Колір плафона | прозорий матовий, білий матовий |
| Відступ від стіни | 16см |
| Вага | 1,15кг |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Розмір паковання | 41х25х20см |

|
1
|
Ми працюємо не перший рік і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2
|
Нас рекомендують як відповідального та надійного продавця. |
|
3
|
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4
|
Надається гнучка система знижок на гуртові закупки. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!!» ви можете придбати цей світильник або вибрати інший з асортименту каталог — товар є в наявності та доставляється до всіх регіонів України службами логістики!
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 15 Вт/год |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип світильника | накладної настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1150 г |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Діаметр отвори врізного | 60 мм |