



2 439 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний настінний світильник у сучасному стилі. Може використовуватися для декоративного освітлення передпокою, кухні, кімнати, офісу, кафе, гоcтиниці тощо.
Має приємне для очей світіння без шкідливої пульсації.

| Довжина: | 40см |
| Ширина | 7см |
| Колір плафона | прозорий |
| Відступ від стіни | 15см |
| Вага | 1кг |
| Цоколь | Е14 |
| Розмір плафона | 20см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 800 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 70 мм |