



4 050 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний настінний світильник у сучасному стилі. Може використовуватися для декоративного освітлення передпокою, кухні, кімнати, офісу, кафе, гоcтиниці тощо.
Має приємне для очей світіння без шкідливої пульсації.
Кріпиться до стіни за допомогою монтажної планки.
Надійний вбудований драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильника.

| Довжина: | 35 см |
| Ширина | 12 см |
| Колір корпусу | латунь |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Вага | 0,5кг |
| Світлова температура | 3500 К |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Потужність | 4Вт |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 4 Вт/год |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 350 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 3500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 120 мм |