



3 083 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний настінний світильник у сучасному стилі. Може використовуватися для декоративного освітлення передпокою, кухні, кімнати, офісу, кафе, гоcтиниці тощо.
Має приємне для очей нейтральне світіння без шкідливої пульсації.
Кріпиться до стіни за допомогою монтажної планки.
Надійний вбудований драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильника.

| Довжина: | 100см |
| Ширина | 70см |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Вага | 1кг |
| Світлова температура | 4000 К |
| Розмір монтажної планки | 4,5 см |
| Тип кріплення | 2 монтажні планки |
| Потужність | 26 Вт |
| Колір основи | чорний |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye/page_3
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 26 Вт/год |
| Потужність лампи | 26 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 2200 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий, Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 700 мм |