



4 217 ₴
Показати оптові ціниБра настінний світильник у стилі модерн. WA 223 WH
Світлодіодний настінний світильник у стилі модерн. Може використовуватися для декоративного освітлення передпокою, кухні, кімнати, офісу, кафе, гоcтиниці тощо.
Має приємне для очей нейтральне світіння без шкідливої пульсації.
Кріпиться до стіни за допомогою монтажної планки.
Надійний вбудований драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильника.

| Довжина: | 66 см |
| Ширина | 35 см |
| Колір корпусу | золото |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Вага | 5кг |
| Цоколь | Е14 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 2 |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5000 г |
| Висота | 660 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 350 мм |