


396 ₴
Показати оптові ціни
Настінний вуличний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, балконів, парканів, терас.
Завдяки стильному та лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад, для освітлення ванної, передпокою, кухні або офісу як основний підсвітка або для поділу приміщення на окремі зони.
Живлення світильника відбувається від мережі 220V.
Потужність лампи становить 3 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння, світловий потік становить 100 Lm.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу та вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях із підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього та внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| способ монтажа | настінний |
| матеріал корпусу | пластик |
| колір корпусу | білий |
| напруга | 230 В |
| тип живлення | мережа |
| кількість в пакованні | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| пиловологозахищена кришка | є |
| тип світильника | накладний |
| ширина | 50 мм |
| висота | 120 мм |
| довжина | 120 мм |
|
1
|
Індивідуальний підхід. |
|
2
|
Професійна консультація. |
|
3
|
Доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Вигідні ціни для гуртових покупців. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!!» представлений великий вибір освітлювальних приладів, які відповідають сучасним технічним вимогам, мають прекрасний зовнішній вигляд і мають чудовий функціонал — оформити заявку на нашому сайті ви можете прямо зараз!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |