
741 ₴
Показати оптові ціниСерія ULTRA — ультратонкий дизайн, що створює мінімалістську естетику простору
Особливості:
Шинопровід CAB 1404 представлений двома найпоширенішими довжинами 1 і 2 м. Ця шина призначена для монтажу низьковольтних магнітних трекових систем освітлення в підвісні стелі з гіпсокартону.
Для кутового з'єднання шини CAB1404 в одній площині стелі можна використовувати кутовий з'єднувач LD4024 (80113)
Для прямого з'єднання даних шин окремо можна придбати роз'єм-планку LD4023 (80112)
| Бренд | Feron |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір | 1000х65х32мм |
Замовити: Шинопровід Ardero CAB1404 ULTRA вбудований для низьковольтних магнітних трекових систем серії 1 м

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 65 мм |