






1 408 ₴
Показати оптові ціниСтельовий поворотний точковий світильник Ardero ML312-4 — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для декоративної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе, ресторанів,, а також у домашньмк інтер'єрі. Завдяки поворотному механізму, його можна використовувати як основне джерело світла або для підсвічування (світло направляти точково на певний об'єкт або створити основне освітлення, направивши промені один за одним). Корпус світильника виконаний з алюмінію, завдяки чому він відрізняється міцністю та стійкий до корозії.
|
За зовнішнім виглядом являє собою цілісну конструкцію без зазорів, тому що спеціальне знімне кільце перекриває контури лампи. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і підходить для всіх видів стель (гіпсових, натяжних, пластикових та інших). |
|
|
Оснащений патроном GU10, що дозволяє підібрати необхідну яскравість лампи та температуру світіння. |
|
|
Доповнений клемником для швидкого підключення до електромережі та захисним заземлюючим контактом. |
|
Зручно регулюється напрямок світлового променю: на 300° по горизонтальній осі, на 90° по вертикальній. |
|||||||||||||||||||||||||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати даний світильник по максимально низькій ціні — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити Стельовий світильник Ardero ML312-4 GU10 чорні поворотні точкові циліндри на планці 50см
Оформити замовлення на сайті або по телефону Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення Оплата зручним способом Доставка обранним способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Напруга мережі | 180~250 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Накладний |
| Діммер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Діаметр | 5.5 см |
| Висота | 16.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |