






406 ₴
Показати оптові ціни
Трековий світильник ARDERO ML330ARD Прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для інтер'єрного підсвічування житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів та ін. Корпус світильника виконаний з алюмінію, завдяки чому він відрізняється міцністю і не піддається корозії.
Переваги світильників ML330ARD:
Ергономічність.Переміщення світильників по всій довжині шинопроводу дозволяє створювати необхідні акценти у освітленні.
Регулює напрямок світлового потоку.Мають зручне регулювання напрямку світлового променя: на 330 ° у горизонтальній площині, на 90 ° у вертикальній площині.
Управління світлом.Оснащені патроном GU10, ви самі можете вибирати лампу для них, і таким чином керувати бажаною яскравістю та температурою свічення.
Естетичність конструкції.Світильники мають знімне кільце, що фіксує, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільною конструкцією без зайвих частин та зазорів.
Найпривабливіша ціна.За рахунок компактнішого розміру збережені основні елементи дизайну, але істотно знижена вартість порівняно з минулими аналогами.
Зручний монтаж.Світильники мають простий монтаж та надійну фіксацію.
Якість конструкції.Міцний корпус з алюмінію, якісні електронні компоненти та комплектуючі.

|
За зовнішнім виглядом являє собою цілісну конструкцію без проміжків, оскільки спеціальне знімне кільце перекриває контури лампи. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і підходить для всіх типів стель (гіпсових, натяжних, пластикових та інших). |
|
|
Обладнаний патроном GU10, що дає змогу підібрати необхідну яскравість лампи та температуру світіння. |
|
|
Доповнений клемником для швидкого під'єднання до електромережі та захисним заземлювальним контактом. |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити стельовий світильник-циліндр Feron ML330 (GU10, чорний поворотний точковий циліндр)
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 185~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |