





206 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Трекові світильники Feron ML331 у формі кулі під лампу MR16 GU10.
Стельовий точковий світильник Feron ML331 GU10 Прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для інтер'єрного підсвічування житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів та ін. Корпус світильника виконаний з металу, завдяки чому він відрізняється міцністю.
Особливості та переваги трекових світильників ML331:
Ергономічність.Переміщення світильників по всій довжині шинопроводу дозволяє створювати необхідні акценти у висвітленні.
Регулює напрямок світлового потоку.Мають зручне регулювання напрямку світлового променя: на 330° у горизонтальній площині, на 180° у вертикальній площині.
Управління світлом.Оснащені патроном GU10, тому ви самі можете вибрати лампу для них, і таким чином керувати бажаною яскравістю та температурою свічення.
Зручний монтаж.Світильники мають простий монтаж та надійну фіксацію.
|
За зовнішнім виглядом являє собою цілісну конструкцію без проміжків, оскільки спеціальне знімне кільце перекриває контури лампи. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і підходить для всіх типів стель (гіпсових, натяжних, пластикових та інших). |
|
|
Обладнаний патроном GU10, що дає змогу підібрати необхідну яскравість лампи та температуру світіння. |
|
|
Доповнений клемником для швидкого під'єднання до електромережі та захисним заземлювальним контактом. |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити: Трековий світильник Feron ML331 GU10 білий
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 185~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Довжина | 165 см |
| Ширина | 80 см |