
87 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Т-подібна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |