



1 173 ₴
Показати оптові ціниЧудовий мінімалістичний світильник SANDIY може застосовуватися для затишного акцентного освітлення простору або конкретної зони, так само модель може бути учасником комбінованих композицій з інших світильників-бра і різних кольорів.
Бра виготовлене в оригінальному корпусі білого кольору.
Підходить для розміщення на стене у вітальні, передпокої, коридорі та спальні. Він чудово впишеться в інтер'єр у стилі лофт або модерн. Завдяки конструкції світильник можна кріпити напрямком світлової частини вгору та вниз.
Лампочка LED потужністю 5W.
Світлова температура 3000 К.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g132244736-bra-pod-smennuyu/page_2

| Довжина: | 18 см | |
| Ширина | 10см | |
| Колір корпусу | білий | |
| Відступ від стіни | 9см | |
| Світлова температура | 3000 К | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 8,5 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Розмір стельової основи | 8,5х3х5см | |
| Потужність | 5W | |
| Розмір паковання |
|
Замовити: Дизайнерський світильник-бра SANDIY 5W 3000K 18х10см WB 7/1 WT
1. Зателефонувати телефоном +38-050-565-45-37 і залишити замовлення у усній формі.

Приємна покупка!!
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 5 Вт/год |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |