






267 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Вбудований поворотний світильник Feron ML344 — прекрасне рішення для оброблення сучасних стриманіших інтер'єрів у стилі хай-тек, мінімалізм або техно.
Може використовуватися для основного освітлення або інтер'єрної підсвітки зон, предметів у торгових і адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, виставкових залах, а також для домашнього інтер'єру.
Можуть застосовуватися як основне освітлення, так і для створення світлових акцентів у певних ділянках приміщення або окремих предметах інтер'єру.

| Напруга живлення | 12в |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип світильника | вбудований |
| Патрон | G5.3 поворотний |
| Вбудований розмір | 78 мм |
| Матеріал корпусу |
алюміній, комбінований |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 94х30мм |
| Ступінь захисту від ураження ел струмом | IP20 |
| Комплектація | без лампи |
| Гарантія | 12 міс |
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечним, оскільки в ньому немає інфрачервоних та УФ-випромінювань. |
|
|
Корпус світильника виготовлений з алюмінію, завдяки чому він вирізняється міцністю й не схильний до корозії. |
|
Підходить для всіх видів стель. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи світильника (до 50 000 годин) |
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 94 мм |
| Діаметр врізного отвору | 78 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |