





222 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі за допомогою пружинних лапок.
Алюмінієвий світильник Feron DL8910, ідеально підійде для оформлення сучасних, стриманих інтер'єрів, виготовлених у стилі hi-tech, мінімалізм і техно.
Світильники мають ступінь захисту IР44, що дає змогу використовувати їх у приміщеннях із підвищеним рівнем вологи та пари, як-от ванні кімнати та кухні.
Лампа у світильнику закрита скляним розсіювачем, що запобігає потраплянню води та вологи на саму лампу та всередину світильника. Силіконова ізоляційне кільце між світильником і стелею захищає від потрапляння вологи в монтажний отвір.
Корпус світильника виготовлений з алюмінію й обладнаний якісними комплектуючими.
Лампа до комплекту не входить і підбирається індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення
| Напруга живлення | 12в |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип патрона | G5.3 |
| Тип світильника | вбудований |
| Вбудований монтажний розмір | 68 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір | 88х35мм |
| Ступінь захисту | IP44 |
Під'єднання лампи здійснюється до джерела живлення , який відповідає технічним характеристикам лампи, що вставляється (12V, 230V)
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші такі вбудовані світильники:https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
К цьому світильнику підходять світлодіодні лампи:https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
Замовити: Feron DL8910 вбудований світильник чорний IP44 G5.3 алюміній

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Вбудовуваний розмір мм. | 68 |
| Комплектація | Без лампи |
| Колір кристала | Немає |
| Колір основи | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр | 88 мм |
| Діаметр врізного отвору | 68 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір в мм | 88х35мм |