




482 ₴
Показати оптові ціниВбудовані світильники з декоративним елементом — вставкою з матового акрилового полімеру, створює ефект додаткового м'якого декоративного світіння за ввімкненого світильника.
Призначений для освітлення житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелях.
Світильники мають знімне фіксувальне кільце, перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони мають цілісний вигляд конструкції без зайвих елементів і проміжків.
Знімне кільце забезпечує простий і зручний монтаж і демонтаж лампи.
Встановлюється в монтажні отвори підвісної стелі за допомогою пружинних лапок.
Лампа до комплекту не входить і підбирається індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення.
Під'єднання ламп виробляється до джерела живлення , який відповідає технічним характеристикам лампи, що вставляється (12V, 230V)
| Напруга живлення | 12в |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип патрона | G5.3 |
| Вбудований монтажний розмір | 80х160мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 172х92х30мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші такі вбудовані світильники: https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
Пройшовши за посиланням, можна підібрати лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Замовити: Вбудований неповоротний світильник Feron DL6142 G5.3 білий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Діаметр цих отворів мм | 172х92х30мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий, нейтральний, холодний |