




220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник із декоративним елементом — вставкою з матового акрилового полімеру, створює ефект додаткового м'якого декоративного світіння за ввімкненого світильника.
Він має знімне фіксувальне кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому він має цілісну конструкцію без зайвих елементів і проміжків.
Знімне кільце забезпечує простий і зручний монтаж і демонтаж лампи.
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі за допомогою пружинних лапок.
Алюмінієвий світильник Feron DL6140, ідеально підійде для оформлення сучасних, стриманих інтер'єрів, виготовлених у стилі hi-tech, мінімалізм і техно.
Такі світильники матимуть ідеальний вигляд не тільки в інтер'єрах житлових приміщень, але й у приміщеннях кафе, ресторанів, готелів тощо.
Можуть використовуватися як основне освітлення, так і для створення світлових акцентів у певних ділянках приміщення або на окремих предметах інтер'єру.
Лампа до комплекту не входить і підбирається індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення
| Напруга живлення | 12в |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип патрона | G5.3 |
| Монтажний вбудований розмір | 80 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 92х92х30мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Під'єднання лампи здійснюється до джерела живлення , який відповідає технічним характеристикам лампи, що вставляється (12V, 230V)
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші такі вбудовані світильники:https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
К цьому світильнику підходять світлодіодні лампи:https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
Замовити: Вбудований неповоротний світильник Feron DL6140 G5.3 білий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Вбудовуваний розмір мм. | 80 |
| Комплектація | Без лампи |
| Колір кристала | Немає |
| Колір основи | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 92 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір в мм | 92х92х30мм |