



1 070 ₴
Показати оптові ціниСтельовий світильник складається з двох поворотних циліндричних плафонів Feron ML382 — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для інтер'єрного підсвічування житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів та ін.
Має змінну лампу з цоколем GU10.
Світильник виготовлений у чорному кольорі із симпатичним акцентом у формі акрилової вставки, що світиться.
Завдяки поворотному механізму, його можна використовувати як основне джерело світла, так і для підсвічування (світло спрямовувати точково на певний об'єкт або створити основне освітлення, спрямувавши промені один за одним). Корпус світильника виготовлений із металу.
Увімкнення вимкнення відбувається за допомогою типового настінного вимикача.
Монтаж не складний і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту
|
Зручний вибір світлових лампочок за потужністю (яскравості) і світловою температурою. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і підходить для всіх типів стель (гіпсових, натяжних, пластикових та інших). |
|
|
Кільце з акрилу створює ефект декоративного підсвічування. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи світильника (до 50 000 годин) |
|
Регулюється напрямок світлового променя |
|||||||||||||||||||||||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye Як купити: Накладний поворотний світильник Feron ML382 GU10 чорний
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 180~250 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Діаметр | 70 см |
| Довжина | 603 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |