







9 133 ₴
Показати оптові ціниЛюстра в дусі продуманих і функціональних дизайнерських рішень інтер'єрної індустрії з 6 двоколірними регульованими плафонами розташованих в кільцевому корпусе на підвісі з максимальною висотою 165 см з металу в чорному кольорі.
Золотистий розсіювач для лампочок із цоколем G9 робить світло розсіяним и теплим наповнюючи приміщення, що не передаються затишком і спокоєм. Такі лампочки можна замінити самостійно.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокої, коридорі спальні, дитячої.
Довжина 95 см. Ширина 95 см. Розмір плафона 17х10 см.
Світлова температура і потужність світла залежить від ваших смаків за вибору моделі світлодіодної лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540154-lampyferong9 За посиланням можна подивитися інші люстри, і люстри на підвісі:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Довжина: | 95 см | |
| Ширина | 95 см | |
| Максимальна висота підвісу | 165см | |
| Мінімальна висота підвісу | 20см | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Колір фурнітури | золото | |
| Розмір плафона | 17х10см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | G9 | |
| Кількість ламп | 9 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 13см | |
| Розмір стельової основи | 15х4см | |
| Тип кріплення | хрестовина | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 5,65 кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5650 г |
| Діаметр | 95 см |
| Діаметр стельової чаші | 130 см |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 95 см |