

63 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g4101367-svetilniki-komnatnye-mebelnye
Меблева світлодіодна планка має переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість LED | 72SMD3014 |
| Термін служби | 30000 час |
| Тип вимикача | Немає |
| Колірна гамма | Білий |
| потужність і довжина | 18W довжина 100мм |