




231 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лаконічний і мінімалістичний вбудований світильник Feron DL2911 з алюміній — акриловим корпусом під лампу MR16 для оброблення сучасних інтер'єрів у квартирах і будинках, у приміщеннях кафе, ресторанів, готелів та ін.
Можуть використовуватися як основне освітлення, так і для створення світлових акцентів у певних ділянках приміщення або на окремих предметах інтер'єру.
Монтується в різні типи стель. Може встановлюватися як у підвісні, так і в натяжні стелі.
Лампа до комплекту не входить і підбирається індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип світильника | вбудований |
| Патрон | G5.3 |
| Вбудований розмір | 65 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюминий, акрил |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Колір корпусу | білий |
| Розміри вироби | 98х45мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші такі вбудовані світильники:https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
К цьому світильнику підходять світлодіодні лампи:https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
Замовити: Вбудований світильник Feron DL2911 MR16

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 г |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 98 мм |
| Діаметр врізного отвору | 70 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Ширина | 98 мм |