




203 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лаконічний і мінімалістичний вбудований світильник в алюмінієвому корпусі під лампу GX53 для оздоблення у сучасних інтер'єрах, квартирах і будинках, у приміщеннях кафе, ресторанів, готелів та ін.
Можуть використовуватися як основне освітлення, так і для створення світлових акцентів у певних ділянках приміщення, або на окремих предметах інтер'єру, так і для окремих поєднувати їх з іншими світильниками в схожому дизайні, створюючи єдину стильну лінію освітлення в приміщеннях.
Світильник складається з основи та декоративного акрилового кільця, яке надійно утримує лампу та додає об'єму, створюючи подвійне світіння.
Світильник разом із лампою має дуже компактні розміри за висотою (удвічі менше, ніж у світильників під лампу MR-16), що вкрай зручно для монтажу в приміщеннях з обмеженим застеленим простором.
Завдяки притискним пружинам світильник легко монтується й надійно утримується в монтажному отворі. Світильники підходять для встановлення в усі типи стель: підвісні та натяжні.
Для встановлення лампи не потрібно виймати світильник із отвору.
Лампа до комплекту не входить і підбирається індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип лампи | GX53 |
| Тип світильника | вбудований |
| Патрон | GX53 |
| Вбудований розмір | 86 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | білий |
| Розміри вироби | 105х105х43мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші такі вбудовані світильники:https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
К цьому світильнику підходять світлодіодні лампи:https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
Замовити: Вбудований неповоротний світильник Ardero DL2802 GX53 білий

| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | GX53 |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Встановлення | Стельова |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 43 мм |
| Діаметр врізного отвору | 86 мм |
| Вага | 65 г |