
46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Декоративна світлодіодна лампа Feron LB375є аналогом лампи розжарювання 35W.
Використовується для вуличних гірлянд типу Белтлайт.
Розсіювач зроблений із міцного полікарбонату, який забезпечує міцність, довговічність лампи та рівномірність розсіювання світлового потоку.
Має нікельований цоколь, який забезпечує довготривалий захист від окиснення й руйнування.
Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло за високої яскравості.
Колір світіння — зелений.
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із полікарбонату забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів, а також міцність і довговічність лампи. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 15 000 годин) |
|
| споживана потужність | 3 W |
| аналог лампи розжарювання | 35 W |
| тип цоколя | Е27 |
| колір світіння | зелений |
| кут розсіювання світла | 270° |
| робоча напруга | 230V |
| виробник | Feron |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 50х90 мм |
| термін експлуатації | 15 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Кругова |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 3 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 35 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Жовтий |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Кут свічення | 270 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 220 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр | 50 мм |