









528 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодна панель Ardero — це ефективна альтернатива вбудованим або зовнішнім люмінесцентним світильникам типу 4xТ8. Використання світлодіодної панелі дає змогу заощадити понад 30% електроенергії, порівнюючи зі застарілими світильниками. Завдяки передовим технологіям виробництва та сучасним матеріалам і комплектуючим панель має чималий ресурс роботи.
Світлодіодна панель є екологічно чистим світильником, тому що не випромінює інфрачервоного та УФ-випромінювання. Вона миттєво вмикається й забезпечує рівномірне, яскраве та стабільне світіння без мерехтіння й відблисків, створюючи комфортні умови для роботи та відпочинку.
Монтаж і під'єднання світлодіодної панелі Ardero дуже прості, оскільки всі необхідні елементи постачаються в комплекті. Це сучасний надійний продукт високої якості, ідеальний для освітлення адміністративних, офісних, торгових та громадських приміщень.
Характеристики
| Бренд | Ardero |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип | вбудований |
| Світловий потік | 3250Lm |
| Світлова температура | 4000K (нейтральний білий) |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал розсіювача | акриловий полімер (матовий) |
| Колір корпусу | білий |
| Драйвер | у комплекті |
| Ресурс | 25000ч |
| Розмір | 595х595х19мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Різновид: https://svetotechnika.com.ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Замовити: Світлодіодну панель Ardero AL2119 36W 4000К 60Х60см матова


|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для навчальних закладів |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 36 Вт |
| Кількість світлодіодів | 112 шт. |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 1450 г |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Термін служби | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний блок SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3250 лм |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Пульсація світлового потоку | 0.01 % |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік, lm | 3250 |
| Термін служби ламп | 25000 |
| Розміри мм. | 595*595*19 |
| Вид установки | Накладний вбудований |