

285 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Гнучкий конектор Feron LD1122 є ідеальним рішенням для створення складних та індивідуальних систем освітлення, що вимагають нестандартних кутів з'єднання шинопроводів. Завдяки своїй гнучкій конструкції, цей конектор дає змогу з'єднувати шини під будь-якими кутами, які відрізняються від стандартних 90°.
Конектор дає змогу легко підлаштовувати освітлювальну систему під особливості приміщення, забезпечуючи з'єднання шинопроводів під різними кутами.
Забезпечує стабільний електричний контакт і надійне кріплення елементів системи освітлення.
Підходить для використання із шинопроводами Feron CAB1100, що дає змогу створювати гнучкі конфігурації освітлення.
Чорний колір конектора гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, зберігаючи загальну естетику системи освітлення.
Гнучкий конектор Feron LD1122 — це універсальне рішення для складних освітлювальних проєктів, яке дає змогу створювати освітлення будь-якої конфігурації з високою точністю й естетичністю.
| Бренд | Feron |
| Матеріал | пластик |
| Напруга | 230 В |
| Тип вироби | конектор |
| Гарантія | 6мес |
| Колір | чорний |
| Колір корпусу | чорний |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Встановлення | Стельова, Настінно-стельовий |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 35 мм |