
883 ₴
Показати оптові ціниОднофазний вбудований шинопровід CAB1004 завдовжки 2 метра — це надійне рішення організації освітлення для трекових світильників у різних приміщеннях. Цей шинопровід ідеально підходить для створення гнучких освітлювальних систем у житлових, комерційних і адміністративних просторах.
Основною перевагою вбудованого або прихованого шинопроводу естетичний вигляд змонтованої конструкції. Такий шинопровід майже не помітний в інтер'єрі, оскільки практично повністю монтується в поверхню стелі.
Шинопровід призначений для використання в мережах із номінальним струмом не більш ніж 8 А.
Корпус шинопроводу виготовлений із міцного алюмінію, що забезпечує його довговічність і стійкість до зношування.
Однофазний шинопровід підходить для монтажу різних типів світильників, даючи змогу створювати освітлювальні системи, які відповідають вашим потребам.
Завдяки продуманій конструкції шинопровід легко встановлюється й дає змогу швидко змінювати розміщення світильників.
Білий колір шинопроводу легко інтегрується в будь-який інтер'єр, надаючи йому сучасного вигляду.
Шинопровід Feron CAB1004 — це ідеальне рішення для тих, хто цінує якість, надійність і естетику в організації освітлення.
| Бренд | Feron |
| Напруга | 230 В |
| Вбудований розмір | 33 мм |
| Довжина: | 2метри |
| Гарантія | 6мес |
| Способ монтажа | вбудований |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір | білий |
| Розмір | 000х60х20мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Комплектація | Шинопровід, заглушка, заглушка з клемою, комплект кріплень |
Замовити: Шинопровід однофазний вбудований Feron CAB1004 2 м білий

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 60 мм |