








158 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Серія світильників з оптимізованою конструкцією, призначені для загального та декоративного освітлення житлових і громадських приміщень, підсвічування полиць і ніш, освітлення торгових вітрин, освітлення квартир.
Їхня строга мінімалістична форма стильно підходить в житлових і комерційних інтер'єрах.
Моделі обладнані патроном GХ53, що дасть змогу самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння.
Допустима потужність для ламп 13 Вт
Конструкція проста і продумана легко монтується й замінюється. Світильники встановлюються накладним монтажем на плоску поверхню.
Оптимізована конструкція, привабливий дизайн, необхідний функціонал поєднується зі збалансованою вартістю.

| Бренд | Ledcoin | |
| Напруга живлення | 230 В | |
| Тип лампи | GX53 | |
| Тип світильника | накладний | |
| Тип патрона | GX53 | |
| Кількість ламп (патронов) | 1 | |
| Гарантія | 24 міс | |
| Матеріал корпусу | пластик | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Розмір |
|
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
|
Зручний практичний, простий у монтажі. |
Накладні світильники можуть стати ідеальним вибором для тих, хто хоче забезпечити максимальну яскравість освітлення необхідної площі.
Не проґавте можливість створити унікальний інтер'єр у вашому будинку або робочому просторі, замовляйте стельові світильники в нас уже зараз!
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Асортимент лампочок — будь ласка, сюди: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85541921-lampyferongx53
Подивитися асортимент інших трекових приладів: https://svetotechnika.com.ua/ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення | накладний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | G53 |